Hekimlerimiz

Endodonti (Kanal Tedavisi) Uzmanı Diş Hekimi Doç. Dr. Nejdet ADANIR, Çorlu Dent Diş Kliniğinde hasta kabulüne başlamıştır.
Endodonti (Kanal Tedavisi), diş pulpasına kadar ilerlemiş olan problemler ile ilgilenen ve tedavisini yapan diş hekimliği dalıdır. Diş hekimliği eğitimini tamamladıktan sonra, pratik ve teorik eğitimini kök kanalı tedavisi bölümünde yapmış ve 4 yıllık doktorasını tamamlamış uzman doktor endodontist (kök kanal tedavisi uzmanı) adını alır.
Uzman Endodontist Doç. Dr. Nejdet ADANIR Hacettepe Üniversitesi diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. 2002 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında doktora eğitimini tamamlayarak Endodonti (Kök Kanal Tedavisi) Doktoru unvanını almıştır. 2009 yılında Süleyman Demirel Üniversitesinde Doçent Unvanını alan Doç. Dr. Nejdet ADANIR, üniversitede birçok akademik ve idari görevlerde bulunmuştur. Alanında birçok ulusal ve uluslar arası yayını bulunan Doç. Dr. Nejdet ADANIR, PubMed ve SCOPUS gibi birçok indekste taranan “European Journal of Dentistry” Diş Hekimliği Dergisinin Baş Editörlüğünü yapmaktadır.

Sağlıklı
Dişler
Mutlu
Gülüşler